Strona główna
Informacje o sklepie
Pomoc / FAQ
 
Kanały RSSKontaktRegulamin
Koszykilość: 0 szt. suma: 0.00 zł
 

OsteoDiag FORTE

Kod towaru:OsteoDiag FORTE
Producent:Diagnosis
Kolor
Rozmiar:
Dostępność: 
Średnia ocen: 0.00
Dodaj komentarz
cena:20.90 zł  
ilość sztuk:kup teraz
Opis
OsteoDiag FORTE przeznaczony osobom dorosłym uzupełnia dietę w wapń, witaminę D i K2. Zawiera wapń w postaci cytrynianu wapnia, który jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości. Witamina D pomaga w jego prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu oraz wspiera pracę mięśni. Witamina K dodatkowo wspomaga utrzymanie zdrowych kości.

Wchłanianie cytrynianu wapnia jest do 27% wyższe niż węglanu*** – najpopularniejszej formy wapnia stosowanej w suplementach.

*** Sakhaee K, Bhuket T, Adams-Huet B, Rao DS : Meta-analysis of calcium bioavailability: a comparison of calcium citrate with calcium carbonate. American Journal of Therapeutics (1999) 6 (6):313-321.

OPAKOWANIE: 90 tabletek

PORCJA DZIENNA: 3 tabletki

Składniki

2 tabletki

%RWS

Wapń

650mg

81,25%

Witamina k2

37,5µg

50%

Witamina D

25µg

500%

%RWS - % referencyjnej wartości spożycia

WŁAŚCIWOŚCI: OsteoDiag FORTE to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych w celu uzupełniania diety w wapń oraz witaminy D i K2. Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości, a witamina D pomaga w jego prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu oraz wspiera pracę mięśni. Witamina K dodatkowo wspomaga utrzymanie zdrowych kości. Zawiera wapń w postaci cytrynianu wapnia.

SPOSÓB UŻYCIA: spożywać 3 tabletki w ciągu dnia, w trakcie lub bezpośrednio po posiłkach, popijając przynajmniej ½ szklanki wody. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

OSTRZEŻENIA: Produktu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe i/lub glikozydy nasercowe oraz kobiety w ciąży i matki karmiące przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.

SKŁADNIKI: cytrynian triwapniowy; substancja wiążąca: sorbitole; substancja wypełniająca: fosforan diwapniowy; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; menachinon; cholekalcyferol; przeciwutleniacze: alfa-tokoferol, askorbinian sodu; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

PRZECHOWYWANIE: Produkt należy przechowywać w temperaturze 15-25°C w oryginalnym opakowaniu. Chronić przed światłem i wilgocią. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED KOŃCEM: data minimalnej trwałości znajduje się na boku opakowania.

PRODUCENT: Diagnosis S.A. ul. Gen. W. Andersa 38A 15-113 Białystok

klienci kupili również

Magnez z witaminą B6

producent: Diagnosis
cena: 6.99 zł
więcej

Omega-3 z witaminą E

producent: Diagnosis
cena: 17.99 zł
więcej

Skrzyp z biotyną FORTE

producent: Diagnosis
cena: 10.99 zł
więcej