Strona główna
Informacje o sklepie
Pomoc / FAQ
 
Kanały RSSKontaktRegulamin
Koszykilość: 0 szt. suma: 0.00 zł
 

Vitamina D3 FORTE 2000 j.m.

towar niedostępny
Opis
Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Dodatkowo wspiera wchłanianie i wykorzystanie wapnia oraz fosforu.

OPAKOWANIE: 60 kapsułek

PORCJA DZIENNA: 1 kapsułka

SKŁADNIKI

1 kapsułka (porcja dzienna)

%RWS

Witamina D

50 µg (2000j.m.)*

1000%

%RWS - % referencyjnej wartości spożycia

WŁAŚCIWOŚCI: Witamina D wspiera utrzymanie zdrowych kości i zębów, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz układu odpornościowego. Dodatkowo przyczynia się do prawidłowego wchłaniania oraz wykorzystania wapnia i fosforu, a także do utrzymania właściwego stężenia wapnia we krwi. Organizm pozyskuje witaminę D z dwóch źródeł: z diety oraz poprzez syntezę skórną pod wpływem promieniowania słonecznego. Produkt jest zalecany jako uzupełnienie codziennej diety w witaminę D oraz w okresie jesienno-zimowym, kiedy promieniowanie słoneczne jest zbyt słabe, aby zapewnić wystarczającą produkcję witaminy D.

SPOSÓB UŻYCIA: suplement diety przeznaczony jest dla osób dorosłych. Zalecana dzienna porcja do spożycia 1 kapsułka 1 raz dziennie podczas posiłku. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej, zróżnicowanej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

PRZECIWWSKAZANIA: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz matki karmiące przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

SKŁADNIKI: olej słonecznikowy; żelatyna wieprzowa**; substancja utrzymująca wilgoć: glicerol**; cholekalcyferol (witamina D).

*jednostki międzynarodowe, **składniki otoczki kapsułki

PRZECHOWYWANIE: suplementy diety powinny być przechowywane w nienasłonecznionym, suchym miejscu, w temperaturze 15-25 °C, w zamkniętym opakowaniu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED KOŃCEM: data minimalnej trwałości i numer partii znajduje się na boku opakowania oraz na zgrzewie blistra.

ZAWARTOŚĆ: 60 kapsułek o masie 150 mg,

MASA NETTO: 9 g

PRODUCENT: Diagnosis S.A. ul. Gen W. Andersa 38A, 15-113 Białystok, Polska
klienci kupili również