Strona główna
Informacje o sklepie
Pomoc / FAQ
 
Kanały RSSKontaktRegulamin
Koszykilość: 0 szt. suma: 0.00 zł
 
Opis

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych. Zalecana dzienna porcja do spożycia 1 kapsułka 1 raz dziennie podczas posiłku. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej, zróżnicowanej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

 

PRZECIWWSKAZANIA:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz matki karmiące przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

 

PRZECHOWYWANIE:

Preparat należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pomiędzy 15-25°C, w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Data minimalnej trwałości i numer partii znajduje się na boku opakowania.

 

ZAWARTOŚĆ: 60 kapsułek

 

PRODUCENT: Diagnosis S.A., ul. Gen. W. Andersa 38A, 15-113 Białystok, Polska
KRAJ POCHODZENIA: Polska

 

dawkowanie dorośli 1 kapsułka 1 raz dziennie podczas posiłku.
opakowanie 60 kapsułek

 

 

SKŁADNIKI

1 kapsułka
porcja dzienna

%RWS

Witamina D3

25 μg (1000 j.m.)*

500%

%RWS - % referencyjna wartość spożycia
* jednostki międzynarodowe

 

SKŁADNIKI:

Olej słonecznikowy, żelatyna wieprzowa, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, cholekalcyferol (witamina D3)

Produkt może zawierać laktozę (z mleka).

 

WŁAŚCIWOŚCI:

Witamina D pełni bardzo wiele ważnych funkcji zachodzących w organizmie. Nie tylko wspiera utrzymanie zdrowych kości i zębów, ale także wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz układu odpornościowego. Dodatkowo przyczynia się do prawidłowego wchłaniania oraz wykorzystania wapnia i fosforu z przewodu pokarmowego, a także do utrzymania właściwego stężenia wapnia we krwi. Organizm pozyskuje witaminę D z dwóch źródeł: z diety oraz poprzez syntezę skórną pod wpływem promieniowania słonecznego.

 

WSKAZANIA: Produkt jest zalecany jako uzupełnienie codziennej diety w witaminę D oraz w okresie jesiennozimowym, kiedy promieniowanie słoneczne jest zbyt słabe, aby zapewnić wystarczającą produkcję witaminy D.

 

klienci kupili również