Strona główna
Informacje o sklepie
Pomoc / FAQ
 
Kanały RSSKontaktRegulamin
Koszykilość: 0 szt. suma: 0.00 zł
 

Morwa Biała

Kod towaru:Morwa Biała
Producent:Diagnosis
Kolor
Rozmiar:
Dostępność: 
Średnia ocen: 0.00
Dodaj komentarz
cena:18.99 zł  
ilość sztuk:kup teraz
Opis
WŁAŚCIWOŚCI: preparat uzupełnia codzienną dietę w ekstrakt z morwy białej, który wspiera metabolizm węglowodanów.

SPOSÓB UŻYCIA: suplement diety przeznaczony jest dla dorosłych. Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia to 6 tabletek, w dwóch porcjach po 3 tabletki, przed posiłkiem, popijając szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości.

SKŁADNIKI

6 tabletek (porcja dzienna)

%RWS

Ekstrakt z liści morwy białej (Morus alba)

72 mg

-

%RWS - % referencyjnej wartości spożycia

PRZECIWWSKAZANIA: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

SKŁADNIKI: substancja wiążąca: sorbitole; ekstrakt z morwy białej; substancja wypełniająca: celuloza; skrobia kukurydziana; stabilizator: fosforany wapnia; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

MORWA BIAŁA suplement diety zawiera substancję słodzącą.

PRZECHOWYWANIE: suplement diety należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze między 0-25°C, w suchym miejscu, chronić przed światłem i wilgocią. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED KOŃCEM: Data minimalnej trwałości i numer partii produkcyjnej znajduje się na spodzie opakowania.

ZAWARTOŚĆ: 180 tabletek; MASA NETTO: 80 g

PRODUCENT: Diagnosis S.A. ul. Gen W. Andersa 38A, 15-113 Białystok, Polska
klienci kupili również