To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Konkurs - Cukrzyca nie ogranicza
Konkurs - Cukrzyca nie ogranicza

Życie z cukrzycą może być trudne, ale nie musi oznaczać ograniczeń. Konkurs „Cukrzyca nie ogranicza” został stworzony, aby pokazać, że ta choroba nie musi stanowić przeszkody w realizacji marzeń, pasji i aktywności fizycznej, zwłaszcza podczas wakacji. Naszym celem jest inspirowanie i motywowanie osób z cukrzycą oraz ich bliskich, a także edukowanie społeczeństwa na temat możliwości, jakie mają diabetycy.

Konkurs ten promuje zdrowy styl życia i aktywność fizyczną wśród osób z cukrzycą. Chcemy udowodnić, że diabetycy mogą cieszyć się wakacyjnymi aktywnościami, takimi jak jazda na rowerze, pływanie, wspinaczka górska czy bieganie, praktycznie bez ograniczeń. Zachęcamy uczestników do dzielenia się swoimi doświadczeniami, zdjęciami i filmami, które pokazują, że cukrzyca nie jest przeszkodą w prowadzeniu aktywnego stylu życia.

Często postrzega się cukrzycę jako ograniczenie w wielu aspektach życia, jednak my wiemy, że nie musi tak być, szczególnie podczas wakacji!

Weź udział w konkursie i wygraj najnowszy system ciągłego monitorowania glukozy TouchCare!

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Zrób zdjęcie lub nagraj krótki film, który pokazuje Twoją aktywność wakacyjną. Może to być każda forma ruchu – od pieszych wycieczek, przez sporty wodne, aż po jazdę na rowerze.

  2. Umieść zdjęcie lub film pod postem konkursowym.

  3. Opisz, jak aktywność fizyczna pomaga Ci w zmaganiach z cukrzycą.

  4. Dodaj hasztag #CukrzycaNieOgranicza.

 

Nagrody:

1 miejsce: System TouchCare CGM (zestaw transmiter + 2 sensory)

2 miejsce: Analizator Składu Ciała WA -200

3 miejsce: Ciśnieniomierz Istel Cardic

4 miejsce: Termometr Istel NC 300BT

5-7 miejsce: Glukometr Diagnostic Gold Care

8-10 miejsce: Glukometr Abra Smart BT

Termin: 1.07 – 31.08.2024

 

Regulamin: SPRAWDŹ

Czekamy na Wasze inspirujące historie i niesamowite zdjęcia! Pokażmy razem, że cukrzyca nie jest przeszkodą w realizacji wakacyjnych marzeń!

Do dzieła!

_____________

System ciągłego monitorowania glikemii składający się z S9 CGM sensora (MD3660), S9 CGM transmitera (MD1160) i aplikacji EasySense przeznaczony jest do monitorowania poziomu glukozy w płynie śródtkankowym u osób w wieku od 2 do 75 lat. Aplikacja mobilna EasySense umożliwia odczytywanie wyników pomiaru glukozy dokonanych za pomocą sensora.

_____________

Importer i Reklamodawca: Diagnosis S.A. Producent: Medtrum Technologies Inc. Upoważniony przedstawiciel: Medtrum B.V.

Strefa wiedzy Diagnosis24 to portal o charakterze informacyjnym oraz edukacyjnym, w związku z tym publikowane treści nie zastąpią konsultacji lekarskiej. Przed zastosowaniem się do porad, w szczególności medycznych zawartych w Strefie Wiedzy Diagnosis24 bezwzględnie skonsultuj się z lekarzem. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania podanych informacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl