To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Monitoring zdrowia w domu: jak technologia Istel Care zmienia opiekę zdrowotną?
Monitoring zdrowia w domu: jak technologia Istel Care zmienia opiekę zdrowotną?

W dzisiejszych czasach technologia odgrywa coraz większą rolę w różnych dziedzinach życia, w tym również w opiece zdrowotnej. Jednym z innowacyjnych rozwiązań, które znacząco wpływa na sposób monitorowania zdrowia pacjentów, jest system Istel Care. Dzięki niemu możemy monitorować nasze zdrowie w domowym zaciszu, co przynosi szereg korzyści zarówno pacjentom, jak i lekarzom. Sprawdźmy, jak technologia Istel Care zmienia opiekę zdrowotną i może pomóc również Tobie.

Istel Care – zdrowie na wyciągnięcie ręki

System Istel Care to zaawansowane narzędzie telemedyczne, które umożliwia zdalne monitorowanie stanu zdrowia pacjentów. Dzięki niemu możemy łatwo i bezpiecznie udostępniać wyniki naszych badań lekarzowi bądź opiekunowi. Wszystkie pomiary, takie jak poziom glukozy, ciśnienie krwi, EKG, analiza składu masy ciała czy temperatura ciała, są zbierane w jednym miejscu i dostępne za pośrednictwem aplikacji Istel Health, a następnie możemy je przesłać do Systemu Istel Care.

Jak działa Istel Care w domu?

Pacjent wykonuje samodzielnie pomiary za pomocą urządzeń wyposażonych w funkcję Bluetooth, takich jak glukometry, ciśnieniomierz, termometr czy analizator składu ciała. Wyniki po sparowaniu z telefonem są automatycznie przesyłane do dedykowanej aplikacji mobilnej Istel Health, a następnie możemy je przesłać na Kartę Pacjenta w systemie Istel Care. Dzięki temu lekarz ma natychmiastowy dostęp do wyników badań, co umożliwia monitoring stanu zdrowia pacjenta.

Korzyści z używania Systemu Istel Care

Korzystanie z systemu Istel Care przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, wszystkie wyniki badań są dostępne w jednym miejscu, co ułatwia ich analizę i monitorowanie stanu zdrowia. Ponadto, system umożliwia konsultację wyników badań z lekarzem bez wychodzenia z domu, co jest szczególnie ważne w przypadku osób starszych i schorowanych.  Wideokonsultacja pozwala na bezpośrednią rozmowę z lekarzem, który może przeglądać wyniki badań, dodawać notatki oraz generować raporty, które następnie dołączane są do dokumentacji medycznej.

Telemedycyna i zdrowie cyfrowe

Telemedycyna staje się coraz bardziej popularna, a System Istel Care jest doskonałym przykładem, jak technologia może wspierać pacjentów w dbaniu o swoje zdrowie. System posiada również funkcję opiekuna, co pozwala na monitorowanie zdrowia bliskiej osoby i otrzymywanie powiadomień o braku pomiarów lub nieprawidłowych wynikach. Dzięki temu dbanie o zdrowie swoich i bliskich jeszcze nigdy nie było tak proste.

Aplikacja Istel Health i jej funkcje

Aplikacja Istel Health oferuje wiele funkcji, które ułatwiają codzienne monitorowanie zdrowia. Oprócz zbierania i przechowywania wyników badań, aplikacja posiada dzienniczek i wykresy: liniowy, dzienny i odchyleń dzienny, co ułatwia interpretację wyników. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna zarówno na systemy Android, jak i iOS.

Przyszłość opieki zdrowotnej

Technologia w opiece zdrowotnej rozwija się w zawrotnym tempie, a systemy takie jak Istel Care pokazują, że przyszłość opieki zdrowotnej leży w zdrowiu cyfrowym i telemedycynie. Możliwość samokontroli zdrowia, szybki dostęp do wyników badań i konsultacji z lekarzem bez wychodzenia z domu to tylko niektóre z wielu zalet, jakie niesie za sobą System Istel Care. Podsumowując, Istel Care to innowacyjne rozwiązanie, które zmienia sposób, w jaki dbamy o nasze zdrowie. Dzięki niemu codzienne dbanie o zdrowie staje się dużo, a technologia staje się naszym sprzymierzeńcem w walce o lepsze jutro.

Strefa wiedzy Diagnosis24 to portal o charakterze informacyjnym oraz edukacyjnym, w związku z tym publikowane treści nie zastąpią konsultacji lekarskiej. Przed zastosowaniem się do porad, w szczególności medycznych zawartych w Strefie Wiedzy Diagnosis24 bezwzględnie skonsultuj się z lekarzem. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania podanych informacji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl