To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Istel Care: nowoczesne zarządzanie zdrowiem w zasięgu ręki
Istel Care: nowoczesne zarządzanie zdrowiem w zasięgu ręki

System Istel Care to innowacyjne rozwiązanie telemedyczne, które rewolucjonizuje zarządzanie zdrowiem. Dzięki temu zaawansowanemu systemowi zdrowotnemu, pacjenci mogą zdalnie monitorować swój stan zdrowia, udostępniać wyniki lekarzowi oraz dzielić się danymi z opiekunami. To nowoczesne narzędzie technologiczne w służbie zdrowia oferuje holistyczne podejście do monitorowania stanu zdrowia pacjentów, zbierając wszystkie niezbędne pomiary w jednym miejscu - od poziomu glukozy, przez ciśnienie krwi, EKG, analizę składu masy ciała, po temperaturę ciała. Jak działa Istel Care?

Pacjenci mogą samodzielnie wykonywać pomiary glikemii, ciśnienia krwi, składu masy ciała, temperatury ciała oraz EKG w domu. Wyniki są automatycznie przesyłane do dedykowanej aplikacji mobilnej, a stamtąd na Kartę Pacjenta w Systemie Istel Care, którą udostępnia się lekarzowi. Wymagane do tego są jedynie medyczne urządzenia z funkcją Bluetooth, które współpracują z aplikacją Istel Health. Są to m.in.:

Obie aplikacje są dostępne bezpłatnie, co sprawia, że monitorowanie zdrowia jest nie tylko łatwe, ale również ekonomiczne.

Wideoporada – kontrola zdrowia bez wychodzenia z domu

Dzięki kontu w Systemie Istel Care, pacjenci mogą konsultować wyniki badań z lekarzem bez konieczności opuszczania domu, korzystając z teleporady w formie wideorozmowy. Podczas takiej konsultacji lekarz ma dostęp do wszystkich wyników badań pacjenta, może dodawać notatki oraz generować czytelne raporty, które następnie dołącza do dokumentacji medycznej.

Opieka nad bliskimi – łatwiej niż kiedykolwiek

Istel Care umożliwia również utworzenie konta opiekuna dla bliskiej osoby. Opiekun może otrzymywać powiadomienia o braku wykonywanych pomiarów lub nieprawidłowych wynikach, co znacznie ułatwia dbanie o zdrowie bliskich.

Korzyści z korzystania z Istel Care

Korzystanie z Systemu Istel Care do zdalnego monitorowania stanu zdrowia pacjentów to wiele korzyści, takich jak:

  • Łatwe przesyłanie pomiarów z urządzeń bezpośrednio do lekarza

  • Wszystkie pomiary w jednym miejscu

  • Dzienniczek klasyczny i godzinowy z kolorowymi oznaczeniami, ułatwiający interpretację wyników

  • Poprawa jakości życia dzięki lepszej kontroli choroby

  • Możliwość konsultacji wyników badań bez wychodzenia z domu (wideokonsultacja)

  • Możliwość dzielenia się wynikami z bliskimi (funkcja opiekuna)

  • Gwarancja bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi RODO

Istel Care to nowoczesny system zdrowotny, który sprawia, że zarządzanie zdrowiem staje się prostsze, bardziej efektywne i dostępne na smartfonie. To technologia w służbie zdrowia, która wprowadza nowe standardy w monitorowaniu zdrowia i dbaniu o pacjentów.

Strefa wiedzy Diagnosis24 to portal o charakterze informacyjnym oraz edukacyjnym, w związku z tym publikowane treści nie zastąpią konsultacji lekarskiej. Przed zastosowaniem się do porad, w szczególności medycznych zawartych w Strefie Wiedzy Diagnosis24 bezwzględnie skonsultuj się z lekarzem. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania podanych informacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl